Kampanya Katılım ve Kullanım Koşulları

  1. İşbu kampanya 9240971249 Vergi Kimlik numaralı, [Caferağa Mh. Ruşenağa Sk.2/6 Kadıköy] adresinde mukim VEGO ELEKTRONİK İLETİŞİM GIDA LOJİSTİK PERAKENDE A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
  2. Vego’ya üye olup sipariş veren tüm kullanıcılar için tüm restoranlardan verilecek siparişlerde teslimat ücreti ödenmeyecektir. Kampanya minimum sipariş tutarının 200₺ olması halinde kullanıcıya 50₺ kupon uygulayacaktır ve her yeni kullanıcı kampanyadan 3 defa faydalanabilir.
  3. Kampanya sadece “Vego Teslimat” seçeneği sunan restoranlarda geçerlidir ve sipariş teslimatları bisikletlerle yapılacaktır.
  4. Kampanyaya katılım sayı sınırı bulunmamaktadır. Ancak işbu koşulun artırılması VEGO ELEKTRONİK İLETİŞİM GIDA LOJİSTİK PERAKENDE A.Ş. ’nin inisiyatifine bağlıdır.
  5. Kampanya yalnızca üye olan Müşteriler için geçerlidir.
  6. VEGO ELEKTRONİK İLETİŞİM GIDA LOJİSTİK PERAKENDE A.Ş., kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya tek taraflı olarak kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
  7. VEGO ELEKTRONİK İLETİŞİM GIDA LOJİSTİK PERAKENDE A.Ş. , VEGO üzerinden çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan Müşterilerin belirlenmesi durumunda Müşteri’ye kampanyayı sunmama hakkını saklı tutar.
  8. Müşteriler, işbu kampanya katılım ve kullanım koşullarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Koşullar, kampanyaya katılım sağlayan tüm müşteriler için bağlayıcı nitelik taşımaktadır.
  9. İşbu kampanya katılım ve kullanım koşullarının herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
  10. Kampanyaya ait detaylı bilgiye 0 850 242 0 426 No’lu telefon üzerinden VEGO ELEKTRONİK İLETİŞİM GIDA LOJİSTİK PERAKENDE A.Ş. müşteri hizmetlerinden ulaşılabilir.